sobota 7. dubna 2018

AfricanExtracts

Kdo mě zná, tak ví, že Egypt a celkově Afrika je má jedna z nejoblíbenějších destinací. V Egyptě jsem byla již 10x a stále se tam vracím ráda. Dle mého egypťané jsou milí lidé a co se týče kosmetických výrobku a léčiv, jsou v tom mistři. Opravdu léčiva u nich? To se nedá absolutně vůbec srovnávat s tím, co do nás perou u nás v Česku.. Nestalo se mi, že by mi egyptská medicína nezabrala ihned a já se vracela s bolestmi domů..  Neříkám, že padělané oblečení známých značek jim přidává k chvále, to asi ne.. Ale vyznají se takřka ve všem, co jim udělá nějaký byznys.
Dnešní článek ale není o egypťanech a Egyptě.. V dnešním článku bych Vám ráda ukázala kosmetickou značku, o které jsem sama do teď nevěděla.
Kosmetika Rooibos.Měla jsem možnost vyzkoušet kosmetiku Rooibos, dříve jsem tuto značku neznala. A je škoda, že o ní i nyní ví tak málo lidí.
Když se podíváte na jejich e-shop - http://kosmetikarooibos.cz/ zjistíte, že mají veškeré produkty, které každá žena potřebuje a hlavně uvidíte, že ta CENA je opravdu krásná.

Tato kosmetická značka využívá pro svou kosmetiku výtažek z unikátní africké rostliny rooibos, ať už se jedná o výtažek z fermentovaného či nefermentovaného (neoxidovaného) rooibosu. Používání rostliny rooibos  v kosmetických přípravcích je přirozeným rozšířením jeho tradičního účinku působícího na zklidnění a léčbu kožních onemocnění.

Výtažky z rostliny rooibos jsou bohaté na antioxidanty rozpustné v oleji a umožňují tak vitaminům A a E dostávat se přímo do pokožky. Pro maximální přínos pokožce jsou tyto výtažky využívány ve všech produktech společnosti. Spolu s dalšími rostlinnými výtažky nabízejí moderní, efektivní péči a ochranu všech typů pokožky od mladistvé až po tu vyzrálou.
- tyto informace jsou dostupné na stránce  -  http://kosmetikarooibos.cz/kosmetika-rooibos/

TONER
Tenhle produkt jsem si za poslední dobu opravdu oblíbila. Vzhledem k tomu, že začalo být teplo a má pleť byla hodně vysušená, pomohl mi právě tenhle toner.
Každé ráno když vstanu očistím si obličej micelární vodou, protože obličej se i v době spánku zanáší.. Na vatový tamponek si nyní nanáším i tenhle toner, který mou pleť oživí. Po noci pleť zklidní a já už pak jen nanesu lehký make-up.


NOČNÍ KRÉM
 V dřívějších článcích jsem zmiňovala, že nemám ráda namaštěnou pleť.. Opravdu hodně nemám ráda hutné krémy, které pleť prakticky ucpou a mě se poté tvoří pupínky. Doposud jsem mohla na noc používat pouze jeden krém a to od avonu, hydratační.
Zkoušela jsem už hodně těch hutnějších krémů a prostě to nešlo,. Teď jsem vyzkoušela tento noční krém a jsem z toho taková trochu zblblá.
Krém má trochu hutnější texturu, je mastnější.. Ale nevím proč, mé pleti prostě nevadí. Netvoří se mi po něm pupínky a pleť není vůbec vysušená.
Nevím, zda-li šlo jen o zvyk, nebo je tenhle krém vážně dobrej. Každopádně jsem ráda, že i přes mojí docela problémovou pleť se mi po tomto krému netvoří akné a já můžu pleť vyživovat i přes noc mastnějším krémem.


KRÉM NA RUCE A NEHTY
 Nedávno jsem byla u své kožní lékařky a ta mi řekla, že si ruce musím mazat víc a víc. Že jsou neskutečně suché, nevěřila mi, že si ruce mažu opravdu snad každou hodinku..
Používám spoustu různých krémů, některé jsou více mastné, některé hydratační, po nkterých mě štípou ruce.. ( což je samozřejmě špatně! ).
Pro tentokrát jsem zkusila tento krém a byla jsem mile překvapena!
Je mastnější a obsahuje vitámín E.  Již po 2 dnech používání jsem viděla, že mé ruce nejsou tolik šupinkaté a že nehty jsou silnější a snad i rychleji rostou!
Svou velikostí se mi vejde i do malé kabelky, takže ho beru naprosto všude s sebou!


ČISTÍCÍ PLEŤOVÉ MLÉKO
Já nejsem příliš velký zastánce pleťových mlík. Prostě mi to tolik nevyhovuje. Daleko radši se odlíčím micelární vodou. Po mnoha mlékách mě páli obličej a make-up je jen rozmazaný..
Toto čístící mléko mi ale make-up zcela odstranilo.
Neříkám, že tohle je důvod proč začnu denně používat pleťová mléka, protože prostě já nejspíš nezačnu.. Ale na moje rychlocesty z města do města si myslím, že ho budu brát místo micelárky.

DENNÍ KRÉM
 Jednoduše. Nemám slov! je to stejná pecka jako ten noční. Tím, že je ze stejné řady produktů a je obohacený o vitámín E a C a navíc má ještě SPF 15, je perfektní na každý den.
Opravdu k této řadě produktů nemám jedinou poznámku!

DENNÍ A NOČNÍ KRÉM

 KOSMETIKA ROOIBOS MÁ ALE JEŠTĚ JEDNU ŘADU PRODUKTŮ A TO ADVANTAGE!

PĚNÍCÍ MYCÍ GEL 
 Začnu produktem, ke kterému opět nemám jedinou poznámečku.
Mycí gel jsem si naprosto zamilovala. Šla jsem do koupelny nalíčená, po 4 minutkách byl make-up krásně dole!
Navlhčíte si obličej a poté jen rozetřete gel po obličeji, ten začne pěnit a vy jej smyjete. Tradá! Odlíčená krásná přírodní holka je na světě!
S tímhle produktem mi odlíčení trvá opravdu hodně krátkou dobu.
Obrovský palec nahoru! Spokojenost!


PLEŤOVÝ PEELING
Peelingy jsou moje, to už ví snad každý..
Tenhle si nanáším poté, co si mycím pěnícím gelem odlíčím obličej.
Nikdy však nedělám peeling více než 3x týdně. Pak už je to nezdravé a pokožku spíše ničíte.
Peeling je takový ten ne tak hrubý. Má v sobě kousky jader meruněk ale není jich příliš mnoho.
Když jsem peeling nanesla začal mě malinko štípat obličej, po chvíli se to zklidnilo ale zase jsem měla pocit, že mi obličej hoří.. Po umytí jsem měla ale tak nádherně naplou a hladkou jako dětskou prdýlku. Opravdu paráda!


Řadu advatage shrnu trochu rychleji.
Testovala jsem denní i noční krém. A také krém na ruce a nehty.
Okamžitě po prvním použití jsem si všimla, že krémy jsou hutnější a mastnější.. Poté jsem si já trdlo na obalu přečetla, že jsou pro věk od 35 let výš. Bylo to znát..
Proto jsem tuto řadu dala mamče.
Tato řada produktů má vyhlazovat vrásky a hydratovat pleť. Mamča si zatím nestěžovala, takže myslím, že vše je v pořádku a pokročilejšímu věku tato řada padne skvěle.


Tolika chvály jsem asi na žádnou kosmetickou značku ještě nedala!
Navíc pokud chytnete slevy na jejich e-shopu, seženete vše opravdu za hubičku!

Žádné komentáře:

Okomentovat